Skrivschatull England 1800-tal

201285

SKRIVSCHATULL/MÅLARSCHATULL, 1800-tal, England, mahognyfanér, beslag i mässing, höjd ca 18, 47x28,5 cm

Skador, slitage, lösa delar

Möbler, Diverse

Rum 14

Budhistorik (5 bud)
897373
500
897888
450
897373
887434
884659

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.