Resväska

201280

RESVÄSKA, 1900-tal, läder, reseetikett för Swedish Lloyd Line, längd 63 cm

Slitage, fläckar, nyckel saknas

Fashion, Diverse

Rum 10

Resväska

Budhistorik (1 bud)

893726
2013-09-03 13:01:03

2013-09-05 kl 16:16
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.