Sideboard 1800-tal England

201279

SIDEBOARD, 1800-tal, regencystil, England, bl a mahognyfanér, höjd 94, 157x65 cm, nyckel medföljer

Skiva med spricka, slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 9

Sideboard 1800-tal England

Budhistorik (2 bud)

894605
885645

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.