Marianna Uutinen blandteknik

201278

UUTINEN, Marianna (Finland, född 1961): Utan titel, signerad och daterad a tergo Marianne Uutinen 1990, blandteknik på duk, 25x20 cm

Smärre dukskada

Konst, Måleri

Monter 11

Marianna Uutinen blandteknik

Budhistorik (13 bud)
897396
2 600
897369
1 700
897365
1 300
896878
896877
900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.