Resväska

201275

RESVÄSKA, 1900-talets första hälft, England, läder, monogrammärkt H. H. inredning med fack, längd ca 40 cm

Skador

Fashion, Diverse

Rum 10

Resväska

Budhistorik (2 bud)

887686
884651

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.