Lyrbord 1800-tal

201274

LYRBORD, 1800-tal, Karl Johan, mahogny, intarsia, sarg med låda, inredning med fack, höjd ca 68 cm, nyckel medföljer

Slitage, smärre fanérbortfall

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer kan avhämtas vid Utlämningen

Rum 1

Lyrbord 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
897147
897121
750
896907
500
893136
450
893135

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.