Resväska

201273

RESVÄSKA, 1900-talets första hälft, läder, märkt med etiketter från bl a Hotell Chatham Paris, Grand hotel Harbin, längd ca 45 cm

Skador saknar nyckel

Fashion, Diverse

Rum 10

Resväska

Budhistorik (1 bud)

893720
2013-09-03 12:58:41

2013-09-05 kl 15:12
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.