Hermès, Paris, handväska "Kelly Lakis", svart

201235

HERMÈS, Paris, handväska "Kelly Lakis 35", svart, hårt kalvskinn "Veau Box" med canvasfickor, rundade sömmar utåt "retourné", spänne och lås i "silver hardware" blank vitmetall, nyckelhållare med nycklar, axelband, handgjord, stämpelmärkt HERMÈS PARIS MADE IN FRANCE, artisanstämplad 115.S, inramat L, 25 x 35 x 21 cm, axelband 66 cm, tillhörande dustbags i original

Smärre slitage

Ändringar/tillägg

Fashion

Hermès, Paris, handväska

Budhistorik (9 bud)
920445
25 000
918019
12 000
917851
11 500
917104
11 000
917099
10 500

Slutpris SEK:
25 000
2 385 EUR, 2 683 USD
Utropspris SEK:
42 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.