Klockarmband 18 k guld

201227

KLOCKARMBAND, 18 k guld, x-länk, längd 19 cm, vikt ca 11,5 g, DAMARMBANDSUR, Omega, oädel metall, 1930/40-tal

Ur med repor/bruksslitage, fästen vid vardera sidan på klockarmbandet öppna

Guld/Smycken, Klockor/Ur

Kundcenter

Klockarmband 18 k guld
Budhistorik (5 bud)
886775
1 700
895954
1 600
886775
884583
1 400
883342

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.