Matbord rokokostil

201225

MATBORD, med fyra iläggsskivor, rokokostil, 1900-tal, betsad björk, höjd 75, diameter 115, total längd med iläggsskivor 315 cm

Iläggsskivor med enstaka repor

Rum 15

Matbord rokokostil

Budhistorik (5 bud)
896629
1 600
896171
896170
1 400
895841
884913

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.