Skrivbord i masurbjörk 1800-tal

201185

SKRIVBORD, med uppsats, 1800-talets mitt, masurbjörk och björk, svarvade ben, höjd 78, 110x82 cm, uppsatsens höjd 38 cm, 2 nycklar finns

Rum 14

Budhistorik (14 bud)
895579
4 200
895077
894679
3 800
893620
3 400
893220
3 200

Slutpris SEK:
4 200
401 EUR, 451 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.