Kaffekanna 1800-tal

201180

KAFFEKANNA, förtennad koppar, 1800-talets första hälft, märkt S M, höjd 33 cm

Bucklor

Allmoge, Diverse

Rum 10

Kaffekanna 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
896257
895433
900
893219
700
890255
500
889409

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.