Erland Cullberg olja

201178

CULLBERG, Erland (1931-2012): Abstrakt komposition, signerad EC, olja på duk, 60x73 cm

Konst, Måleri

Rum 10

Erland Cullberg olja

Budhistorik (4 bud)

895303
4 400
894549
4 200
886993
883574
3 800

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.