Einar Nerman oljemålning

201177

NERMAN, Einar (1883-1983): Lisskulla i Trollskogen, signerad Einar Nerman, olja på pannå, 54x45 cm

Obetydliga färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 4

Einar Nerman oljemålning

Budhistorik (9 bud)
896445
5 400
895231
5 200
893207
5 000
886615
4 800
884945
4 600

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.