Einar Nerman oljemålning

201170

NERMAN, Einar (1883-1983): Flicka med paket, signerad Einar Nerman, olja på pannå, 45x37 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Einar Nerman oljemålning

Budhistorik (22 bud)
896491
9 200
896486
9 000
896482
8 800
896479
8 600
896472
8 400

Slutpris SEK:
9 200
878 EUR, 987 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.