Figurscen oljemålning

201165

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Figurscen, olja på duk, 53x47 cm

Dubblerad, retuscheringar, dukskador

Konst, Måleri

Rum 5

Figurscen oljemålning

Budhistorik (9 bud)
896465
3 200
896467
896465
2 800
896462
2 600
896458
1 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.