Lawson Wood gouche

201149

WOOD, Lawson (1878-1957): Fiskare med nätsignerad och daterad Lawson Wood -10, gouache, 35x23 cm

Konst, Måleri

Rum 12

Lawson Wood gouche

Budhistorik (9 bud)
890988
700
890857
650
890266
600
890035
550
890028
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.