Theo Tobiasse litografi

201131

TOBIASSE, Theo (Frankrike, född 1927): "Song of songs of Salomon", signerad Theo Tobiasse 66/200, färglitografi, 50x65 cm

Fack 9

Theo Tobiasse litografi
Budhistorik (3 bud)

896252
896244
891913

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.