Roj Friberg

201130

FRIBERG, Roj (född 1934): Nakenstudie, signerad och daterad Rf-04, mixed media, 106x86cm

Konst, Måleri

Rum 1

Roj Friberg

Budhistorik (50 bud)
899556
13 000
899579
12 500
899556
12 000
899573
12 000
899556
11 500

Slutpris SEK:
13 000
1 309 EUR, 1 487 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.