Roj Friberg litografi

201129

FRIBERG, Roj (född 1934): Grön växtlighet, signerad och daterad Rf-77, litografi, 55x74 cm

Fack 6

Roj Friberg litografi

Budhistorik (32 bud)
896339
3 600
896340
3 400
896339
3 200
896334
896332
2 800

Slutpris SEK:
3 600
343 EUR, 386 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.