Roj Friberg litografi

201128

FRIBERG, Roj (född 1934): "Nattligt sällskap", signerad och daterad Rf-92, 5/150, litografi, 60x80 cm

Rum 9

Roj Friberg litografi
Budhistorik (8 bud)
885848
886120
750
885848
550
883480
500
884509
450

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.