Edvin Ollers oljemålning

201119

OLLERS, Edvin (1888-1959): Sydländsk by, daterad och signerad E Ollers 1959, olja på pannå, 39x55 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Edvin Ollers oljemålning

Budhistorik

2013-09-03 kl 22:56
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.