Wilhelm Freddie litografi

201112

FREDDIE, Wilhelm (1909-1995): "Ur Diversions", signerad och daterad Freddie -72, 3/100, litografi, 60x44 cm

Fack 3

Wilhelm Freddie litografi
Budhistorik (2 bud)

896260
892451

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.