Golvur England

201111

GOLVUR, 1800-talets mitt, England, ek, urtavla med maritimt motiv, höjd 206 cm, nyare lod finns

Pendel saknas, listlagningar, slitage

Klockor/Ur, Möbler

Rum 14

Golvur England

Budhistorik (1 bud)

888551
2013-09-01 01:58:27

2013-09-03 kl 22:40
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.