Wilhelm Freddie litografi

201109

FREDDIE, Wilhelm (1909-1995): "Ur Diversions", signerad och daterad Freddie -72, 3/100, litografi, 43x58 cm

Fack 3

Wilhelm Freddie litografi

Budhistorik

2013-09-03 kl 21:40
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.