Wilhelm Freddie litografi

201108

FREDDIE, Wilhelm (1909-1995): "Ur Diversions", signerad och daterad Freddie -72, 3/100, litografi, 43x58 cm

Fack 3

Wilhelm Freddie litografi
Budhistorik (1 bud)

882085
2013-08-27 06:51:09

2013-09-03 kl 22:38
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.