Marcel van Zuylen Strüwer blandteknik

201100

STRÜWER, Marcel van Zuylen (född 1969): "Bonne Nouvelle - Paris", signerad och numrerad 00-01, blandteknik/collage, 59x49 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Budhistorik (12 bud)
894977
1 700
894966
1 600
894963
894962
1 400
894959
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.