Schal 1800-talets andra hälft

201099

SCHAL, 1800-talets andra hälft, paisleymönstrad, ca 135x315 cm

Diverse skador och mindre hål

Diverse, Mattor/Textilier

Rum 10

Schal 1800-talets andra hälft

Budhistorik (1 bud)

893396
2013-09-03 09:32:14

2013-09-03 kl 22:24
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.