Boksnurra

201098

BOKSNURRA, 1900-tal, fanérad i mahogny med intarsia, hjultrissor, höjd 85, 46x46 cm

Bruksslitage

Rum 3

Boksnurra

Budhistorik (26 bud)
895012
2 800
895001
2 600
895010
2 400
895001
895008

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.