Peter Dahl litografi

201097

DAHL, Peter (född 1934): Fredmans Epistel 68 "Angående sista balen på Grönlund", signerad Peter Dahl, färglitografi, 28x42 cm

Fack 10

Peter Dahl litografi

Budhistorik (4 bud)

894954
884449
894952
884449

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.