Hörnskåp 1700-tal

201096

HÖRNSKÅP, 1700-tal, höjd ca 179, 50x50, djup 46 cm, nyckel finns

Renoverat och kompletterat, skador

Rum 14

Hörnskåp 1700-tal

Budhistorik (14 bud)
887786
1 800
894587
1 800
887786
889121
1 400
887786
1 300

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.