Peter Dahl litografi

201094

DAHL, Peter (född 1934): Fredmans Epistel 12: "Gråt Fader Berg- och spela!", signerad Peter Dahl, färglitografi, 42,5x28 cm

Fack 10

Peter Dahl litografi

Budhistorik (4 bud)

887347
450
892610
887347
884447

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.