Karl Höglund färglitografi

201089

HÖGLUND, Karl (född 1940): Maskerad, signerad Karl Höglund, ea 2, färglitografi, ca 59x78 cm

Konst

Rum 9

Karl Höglund färglitografi

Budhistorik (19 bud)
894916
1 700
893282
1 600
892670
892664
1 400
892429
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.