Karl Höglund färglitografi

201087

HÖGLUND, Karl (född 1940): Maskerad, signerad Karl Höglund, ea, färglitografi, ca 86,5x59 cm

Rum 9

Karl Höglund färglitografi
Budhistorik (12 bud)
894956
889197
889197
900
890423
850
889197

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.