Fritz von Dardell blandteknik

201082

DARDEL, Fritz von (1817-1901): Sittande sällskap, osignerad, daterad Aix juli 1832, blandteknik, 20,5x20,5 cm

Gulnad

Konst, Måleri

Fack 5

Fritz von Dardell blandteknik

Budhistorik (13 bud)
894145
900
882656
850
894143
882656
750
893446
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.