Orientmatta Beluch

201079

ORIENTMATTA, semiantik/antik, Beluch, ca 87x173 cm

Langetteringar med slitage och skador, en kortsida saknar några knutar, korroderad, ställvis hårt sliten

Mattor/Textilier

Rum 3

Orientmatta Beluch

Budhistorik (3 bud)

894744
894669
893847

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.