Britt-Marie Jacobsson oljemålning

201078

JACOBSSON, Britt-Mari (1918-1992): (2) "Afton vid havet" och "Min palett," signerade BMJ, olja på duk, 50x50 resp 52x30 cm

Konst, Måleri

Fack 13

Budhistorik (15 bud)
894922
894918
894921
894918
850
894917

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.