Bordslampa 1900-talets andra hälft

201072

BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, fot i sten, förgyllda metallbeslag, höjd med skärm 57 cm

Smärre nagg och slitage

Belysning, Bordslampor

Rum 10

Budhistorik (7 bud)
894805
550
894761
500
892825
450
892808
892821

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.