Golvur

201068

GOLVUR, 1700-tal, kinesiserande dekor, höjd 209 cm, lösa delar, lod och pendel medföljer

Senare bemålad, skador, slitage

Klockor/Ur

Rum 15

Golvur
Budhistorik (2 bud)

894899
894558

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.