Toilettebord 1800-tal

201067

TOILETTEBORD, empire, stockholmsarbete, fanerat i mahogny, brännförgyllda beslag, höjd 138, 97x48 cm, nycklar finns

Fanérskador, nyckelkläppar saknas, sprickor, slitage

Ändringar/tillägg
Nycklar finns att uthämta vid Utlämningen

Rum 11

Toilettebord 1800-tal

Budhistorik (11 bud)
894890
1 300
893231
893231
894837
950
893231
550

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.