Appliquer Louis XVI-stil

201065

APPLIQUER, 1 par, för 2 ljus vardera, förgylld mässing, Louis XVI-stil, höjd 40 cm

Borrade, senare elektrifierade, lagning

Diverse

Rum 10

Appliquer Louis XVI-stil
Budhistorik (13 bud)
894892
894882
891800
950
894863
900
891800
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.