Missoni, Ottavio (Italien, född 1921):Komposition

201064

MISSONI, Ottavio (Italien, född 1921): Komposition, textil på plexiglas, signerad och daterad Missoni 83 3/6, 70 x 66 cm

Ändringar/tillägg

Fashion

Budhistorik (16 bud)
920162
5 200
919648
5 000
920159
5 000
919648
4 400
919492
4 200

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.