Speldosa

201062

SPELDOSA, 1800-talets andra hälft, för 4 melodier, höjd 7, 16x10 cm

Fanérskador, ej funktionstestad

Nautica/Technica

Monter 6

Speldosa

Budhistorik (4 bud)

886499
450
885816
884715
884040

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.