Väggur 1800-talets slut

201060

VÄGGUR, 2 st, 1800-talets slut, varav ett i polykromt bemålat porslin, höjd 19 resp 30 cm

Diverse skador

Ändringar/tillägg
Pendlar och lod medföljer

Klockor/Ur

Monter 7

Väggur 1800-talets slut

Budhistorik (1 bud)

887288
2013-08-30 23:21:24

2013-09-03 kl 21:18
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.