Miniatyrer

201059

MINIATYRER, 11 st, 1900-talets första hälft, delvis belamålade och signerade, bl a porträtt, varierande mått

Diverse

Monter 6

Miniatyrer

Budhistorik (19 bud)
894779
1 900
894087
1 800
894777
1 700
894087
1 600
894775

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.