Konsolur 1800-talets andra hälft

201048

KONSOLUR, 1800-talets andra hälft, boullearbete, förgyllda beslag, siffror i emalj, total höjd med konsol 93 cm

Nyckel finns, diverse skador, skadad pendelupphängning

Ändringar/tillägg
Pendel finns att hämta vid Utlämningen

Klockor/Ur

Rum 5

Budhistorik (14 bud)
894817
6 000
894815
5 800
894813
5 600
894309
5 400
894809
5 200

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.