Skulptur Kina

201046

SKULPTUR, skuret trä, 18/1900-tal, Kina, bemålad, höjd 31 cm

Delar saknas, skador

Orientaliskt, Konsthantverk

Monter 7

Skulptur Kina

Budhistorik (4 bud)

894646
882290
894643
882290

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.