Golvlampor 1900-talets första hälft

201037

GOLVLAMPOR, 1 par, 1900-talets första hälft, fanérade i mahogny, för 2 ljuspunkter, höj- och sänkbara

Ytskador

Belysning, Golvlampor

Rum 3

Budhistorik (7 bud)
894772
750
882550
700
882550
500
887163
450
882550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.