Uppläggningsbestick Georg Jensen

201016

UPPLÄGGNINGSBESTICK, 1 par, silver, 1920-tal, Georg Jensen, svenska importstämplar, 1926, längd ca 22 cm

Slitage, smärre repor

Silver

Monter 7

Budhistorik (15 bud)
893846
4 400
891777
4 200
893844
4 200
891777
893350
3 800

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.