Byrå hauptkopia

201007

BYRÅ ,1900-tal, hauptkopia, signerad Löfmark Stockholm 1916, med intarsia, marmorskiva, höjd 95, 55x101, nyckel finns

Spricka i bakstycke

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 10

Byrå hauptkopia

Budhistorik (15 bud)
894756
6 400
894644
6 000
894641
5 000
892674
4 200
891579

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.